כל אדם צריך תכשיט
שיספר את הסיפור שלו

סטודיו UNHOLY CROWN

הבית לאוהבי תכשיטים ייחודיים מזמין אותך לפגישה אישית בה נבחר ונעצב את תכשיט חלומותיך. סגנון העיצוב שלנו מחבר בין עולמות הסטייל והפנטזיה ואנו מתמחים בייצור פריטים מרגשים ומעוררי השראה. בפגישה אישית שבה נרד עד לפרטים הקטנים, ניצור יחד את התכשיט המשקף אותך
נבחר יחד את התכשיט המתאים לך ונעצב אותו לפי דמיונך.

עצבו לי תכשיט

מאיה גוזלן

הקמתי את המותג שלי כי רציתי שלכל אדם יהיה תכשיט שמייצג אותו, מן תזכורת יומיומית מעצימה לזהות הפנימית שלנו. מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד אהבתי ליצור תכשיטים ואת ההשראה לעיצובים שלי קיבלתי מעולמות הפנטזיה שכולנו גדלנו עליהם ובהם דמויות מעוררות דמיון והשראה שממשיכות ללוות אותנו לאורך חיינו הבוגרים.

לאחר לימודי צורפות ועיצוב הקמתי את הסטודיו ויצרתי קולקציות מיוחדות להן קראתי ממלכות. כל ממלכה מספרת סיפור ייחודי בעזרת דמויות מרגשות כמו אבירים, פיות ומכשפות. אני מאמינה שתכשיט הוא יותר מפריט אופנה שמסמל סטייל אישי, הוא הוא מעצים את מי שאנחנו מבפנים וחושף את הסיפור שאנחנו רוצים להעביר לסביבה, ללא מילים.

על הפגישה

אנו UNHOLY CROWN משקיעים הרבה מחשבה דמיון ודיוק בתכשיטים שלנו. מטרת הפגישה היא ליצור עבורך תכשיט בעל אמירה אישית וסטייל. בפגישת עיצוב והתאמה אישית המתקיימת בזום, כדי שנוכל להיות הכי נגשים שאפשר עבורכם. נתחיל בלבחור יחד את סוג התכשיט המתאים לך מתוך הממלכות שלנו וממגוון הפריטים: שרשראות, צמידים, טבעות, עגילים. בשלב זה נקדיש תשומת לב רבה להכרות אישית איתך ונתייחס באופן מעמיק לאופי והתכונות שלך. לאחר מכן, נעבור לתהליך העיצוב. שמטרתו להמחיש את הסיפור האישי שלך. התוצאה הסופית נשלחת אליך לאישור או לתיקון במידת הצורך. בעזרת הניסיון הרב שצברנו בהתאמת אישית של תכשיטים, אנו יודעים לענות לכל דרישות הלקוחות ולדייק את התכשיט ברמה הגבוה ביותר.

הסיפור שלך, העיצוב שלנו

יוצרים עבורך תכשיט מיוחד לפי דמיונך.

Powered by ZINI ZEHAVI – Advertising Agency
פתח צ'אט
זקוק לעזרה?
שלום 👋
אני יכול לעזור לך?